Reklama zewnętrzna w Krakowie

Kraków jest jednym z najstarszych turystycznie miast w Polsce. Obecnie należy do grona najchętniej wybieranych miejsc do zwiedzenia czy wypoczynku nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale również zimowym. W zasadzie nie jest mu potrzebna reklama zewnętrzna, ale dzięki niej miejsce jest jeszcze bardziej magnetyczne

Kraków jest jednym z najstarszych turystycznie miast w Polsce. Obecnie należy do grona najchętniej wybieranych miejsc do zwiedzenia czy wypoczynku nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale również zimowym. W zasadzie nie jest mu potrzebna reklama zewnętrzna, ale dzięki niej miejsce jest jeszcze bardziej magnetyczne. To niezwykle malowniczo położone miejsce zachwyca wieloma zabytkami o międzynarodowej renomie. Przedstawiciele nacji z całego globu zjeżdżają się zachęcani mijanymi po drodze do Krakowa  billboardami, by obejrzeć takie atrakcje, jak między innymi: Zamek z Katedrą na Wawelu, Kościół Mariacki (obowiązkowo trzeba wysłuchać hejnału wybrzmiewającego z wieży!), rynek z sukiennicami oraz pomnikiem Adama Mickiewicza, żydowską dzielnicę Kazimierz, kryjącą wiele niespodzianek i tajemnic, czy też Smoka Wawelskiego, Barbakan oraz Kopiec Kościuszki. Kierują w ich stronę różnej wielkości powierzchnie reklamowe, w tym billboardy.

Ponadto Kraków stanowi jedno z bardziej popularnych miejsc biznesowych czy szkoleniowych. Czyż może być coś bardziej przyjemnego niż dogadywanie szczegółów umowy w klimatycznej kawiarence czy restauracji? Dzięki specom od marketingu, którzy w najbardziej uczęszczanych miejscach umieszczają billboardy. Sprawdzają się doskonale jako reklama zewnętrzna, oferujące rozmaite produkty czy usługi, w sezonie hotele i punkty gastronomiczne są oblegane. Na billboardach króluje często Smok Wawelski lub inne symbole miasta. Jako siedzibę swoich korporacji Kraków wybiera wiele firm o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim czy międzynarodowym. Dzięki reklamom zewnętrznym na billboardach docierają do pożądanej grupy kontrahentów. Cena za wynajem zależy od tego, jakie zostaną wybrane powierzchnie reklamowe. Wiadomo, że większa reklama zewnętrzna oraz bardziej popularna lokalizacja podbija cennik za billboard.

Kraków to również – a w roku akademickim przede wszystkim – serce spotkań studenckich. Szczególnie miłośnicy kierunków artystycznych na najwyższym poziomie poszukują tu szkół wyższych. Zachęcani przez liczne billboardy, zjeżdżają się z całego kraju oraz zagranicy. Podświetlane tablice w rodzaju citylight nawet wieczorową czy nocną porą wskazują najlepsze miejsca dla studenckiej braci. Powierzchnie reklamowe na wynajem dla billboardów udostępniają zarówno uczelnie, jak i akademiki czy miejsca spotkań studentów.

Ponadto w Krakowie siedzibę mają liczne kluby sportowe – w tym najbardziej popularne drużyny piłki nożnej Wisła oraz Cracovia. Na ich mecze zapraszają licznie ustawione reklamy zewnętrzne. Szczególnie o słynnych derbach informują wielkie billboardy. Również przedstawiciele innych dyscyplin sportu chętnie przyjeżdżają do Krakowa. Można tu skorzystać z aquaparków, SPA, siłowni czy salonów fitness. Każdy popularny klub ma w najczęściej uczęszczanych przez turystów miejscach reklamę zewnętrzną, która prowadzi do wybranego ośrodka. Najlepszymi powierzchniami reklamowymi do wynajęcia w tym przypadku są okolice obiektów oraz centrum miasta. Na stronie https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/krakow możecie znaleźć więcej informacji na ten temat, oraz wynając billboardy reklamowe w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here