Korzyści środowiskowe z wykorzystania dystrybutorów filtrujących wodę w Twojej firmie

Nie ulega wątpliwości, że woda odgrywa kluczową rolę w życiu człowieka. Nawodnienie jest kluczem do zdrowego ciała i umysłu. Długoterminowe korzyści płynące z picia wody zaczynają się od zwiększonej produktywności osobistej po zmniejszone ryzyko chorób, takich jak choroby serca i cukrzyca. A nie od dziś wiadomo, że zdrowy i zadowolony pracownik to podstawa sukcesu każdej firmy… Dlaczego więc nie zagwarantować czystej, przefiltrowanej wody każdemu, kto pracuje w naszej firmie? Czy dystrybutor wody Aquamo to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Jakie korzyści środowiskowe możemy dzięki niemu uzyskać? Sprawdźmy!

Dystrybutor wody – jak działa?

Bezbutlowy dystrybutor wody to urządzenie, które podłącza się bezpośrednio do sieci wodociągowej. W ten sposób urządzenie pobiera wodę, a następnie filtruje ją, usuwając ponad 99% zanieczyszczeń mechanicznych, biologicznych i chemicznych.
W przeciwieństwie do urządzeń opartych na galonach nie zachodzi tu potrzeba wymiany butli, więc firmy nie muszą się martwić o transport zbiorników, dostarczanie plastikowych butli i ich utylizacji.

Twoje korzyści płynące z posiadania dystrybutora

Dystrybutor filtrujący wodę zapewnia firmom szereg korzyści. Podłączenie go do sieci wodociągowej sprawia, że ​​nie musimy borykać się z kilkoma istotnymi problemami, które występują przy zakupie wody butelkowanej.

1. Dostęp do wody bez przerwy

Ten z pozoru błahy fakt, w natłoku spraw organizacyjnych może mieć większe znaczenie, niż myślisz. Dzięki dystrybutorowi możesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci wody, którą warto oferować nie tylko swoim pracownikom, ale również klientom podczas spotkań biznesowych.

2. Tańsza woda dla wszystkich pracowników

Korzystanie z dystrybutora wody to szansa na zaoszczędzenie pieniędzy, o czym wie każdy rozsądny właściciel firmy. Dystrybutory wody źródlanej pozwalają na utrzymanie stałych kosztów niezależnie od poziomu zużycia. Cena za litr wody z dystrybutora jest znacznie niższa od ceny litra wody w butelkach 1,5 L. Co jednak ważne, dodatkowo oszczędzasz na kosztach dostawy – nie płacąc za nią.

Korzyści środowiskowe wynikające z użytkowania dystrybutora

Oprócz dostarczania czystej wody, dystrybutory filtrujące wodę mają ogromny wpływ na nasze środowisko. Dystrybutor filtrujący wodę podłączony do sieci, nie generuje odpadów w postaci butelek PET. Dzięki temu Twoja firma nie musi ich utylizować. Jednocześnie zyskuje ona pozytywny, ekologiczny wizerunek – firmy ceniącej aspekty środowiskowe.

Posiadanie dystrybutora wody w firmie to same korzyści. Dzięki niemu Twoi pracownicy mają stały dostęp do dobrej jakości wody, Ty oszczędzasz pieniądze, a dzięki zmniejszeniu ilości szkodliwych odpadów – pomagasz naszej planecie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here