Odzież robocza i markety budowlane

Nie tajemnicą jest to, że tę paczkowaną odzież roboczą można także kupować w marketach budowlanych. Mowa tu dokładnie o tym, że tego typu odzież jest istotną częścią oferty i co najciekawsze tak było latami. Rzecz jasna jest tak zwłaszcza teraz bo na budowie pracuje się ze stalą i cegłami, czyli jakieś otarcia, czy też nieciekawie wyglądające zadrapania to w tym konkretnym świecie norma.

Promocje

W sklepie z akcesoriami budowlanymi promocje dotyczą także odzieży roboczej, czyli spodni roboczych i kurtek roboczych. Najczęściej sprzedawcy robią na tego typu akcesoria promocje wtedy gdy nie schodzą one zbyt szybko, czyli rezygnują z części marży, po to by o wiele szybciej upłynnić konkretną partię towaru. Kluczowe znaczenie w tym wszystkim może mieć też informacja o promocji na stronie internetowej konkretnego sklepu. Tego typu promocja zapewne nie przyciągnie chętnych tak jak promocja na ubranka dziecięce statystyczne mamy. Jednym słowem dość wielu pracowników budowlanych z mniejszych miast i wsi nabywa odzież roboczą raczej okazyjnie, czyli wtedy gdy mogą lub wtedy gdy w sklepie z odzieżą używaną trafi się przynajmniej kilka sztuk ubrań tego typu. Wiele znaczy też i to, że nabywanie tego typu asortymentu jest zazwyczaj proste, bo coś w tym stylu najczęściej kupuje się w sklepach za gotówkę.

Łatwość produkcji

Tę najpopularniejszą odzież roboczą dla pracownika budowlanego lub dla jakiegoś montera produkuje się zazwyczaj w prosty sposób, czyli na skalę masową, po to by każda sztuka była względnie tanią. Dlatego do ich produkcji używa się granulatów tworzyw trafiających do fabryk w olbrzymich workach. Podobnie produkuje się tę tanią odzież dla mas, którą można nabyć także w zwyczajnych marketach, ale w przypadku ciuchów roboczych splot tkaniny jest gęstszym i dlatego też ciuchy te są sztywniejszymi w porównaniu z normalnymi i co równie istotne nie dają one tej imponującej ciepłoty. Dlatego wtedy gdy robi się chłodniej warto zakładać coś pod te konkretne ubrania. Tak postępuje dość wielu, a sama łatwość produkcji polega na tym, że taką odzież produkują obecnie głównie same maszyny, a przemysłowcy starają się o to, by wyprodukowanie kolejnych partii towaru było i opcją szybszą i co równie istotne tańszą.

Kolorystyka

Nikogo nie dziwi obecnie to, że odzież robocza jest szarą lub szaro niebieską. Mowa tu dokładnie o tym, że te konkretne barwniki są tanimi, ale też i o tym, że ten kolor tak jakby zlewa się z kolorami zaprawy murarskiej, czy też kleju do glazury. Wiele znaczy też i to, że tego typu odzieży się nie naprawia i nie pierze. Mowa tu dokładnie o tym, że jeśli takie ciuchy się zużyją to dany człowiek idzie do marketu budowlanego i kupuje kolejne tego typu ciuchy, po to by dalej pracować i by nie być narażonym na te nie estetycznie wyglądające urazy pojawiające się na dłoniach, ramionach i czasami nawet na tułowiu. One są głównym powodem do zakupu tego typu ubrań, choć istotnym jest też i to, że kosztują one niewiele i czasami wystarczają na ponad pół roku.

Hurtownia BHP Nawigator – zobacz asortyment odzieży roboczej i ochronnej, a także wiele innych rodzajów odzieży BHP – dowiedz się więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here