Pożyczka na dowód – sprawdź, jak szybko ją dostaniesz

Pożyczka na dowód charakteryzuje się wyjątkowo szybkim procesem załatwiania formalności. Wystarczy podać swoje dane z dowodu osobistego: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz numer i serię dowodu. Niektórzy pożyczkodawcy umożliwiają złożenie wniosku telefonicznie, inni internetowo. Są też tacy, którzy rozpatrują wykorzystanie dwóch możliwości. Pozostaje więc pytanie – skoro formalności są szybkie to czy pieniądze uzyskuje się równie szybko?

Raz, dwa, trzy
Pożyczki na dowód zazwyczaj otrzymuje się w 3 krokach:

Krok 1 – złożenie wniosku (telefonicznie lub internetowo);

Krok 2 – podanie danych osobowych do weryfikacji (niektórzy pożyczkodawcy mogą prosić o wyciąg z konta w celu potwierdzenia zarobków);

Krok 3 – otrzymanie pieniędzy na konto po przejściu weryfikacji i uzyskaniu pozytywnej decyzji.

Jak szybko dostanę pieniądze?
W przypadku wzięcia pożyczki „na dowód” pieniądze otrzymuje się szybko. Czasami jest to od 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Najczęściej jednak przelew otrzymasz tego samego dnia lub kilka godzin (albo nawet kilkanaście minut!) po weryfikacji. Wszystko zależy od procedur wyznaczonych przez firmę pożyczkową i godziny księgowania przelewów w bankach.

Pamiętaj!

Należy pamiętać o tym, żeby przed złożeniem wniosku dokładnie zapoznać się z opiniami na temat danej firmy pożyczkowej. Trzeba koniecznie rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” oraz dokładnie zapoznać się z regulaminem i umową.

Szybko i uczciwie

Na rynku istnieje wiele firm oferujących pożyczki bez zaświadczeń, jednak można polecić tylko nieliczne, ze względu na dobrą jakość obsługi klienta i szybkość realizowania wniosku o pożyczkę. Jedną z takich firm jest LoanMe. Klienci tego pożyczkodawcy chwalą przede wszystkim uczciwość i szybkość załatwiania formalności. Pożyczkobiorcy mogą złożyć wniosek online, a następnie zrealizować umowę telefonicznie z pomocą doradcy finansowego.  Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są wysyłane nawet w ciągu 15 minut!

Dowiedz się więcej o ofercie: https://loanme.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here