Czy wynajem lodowiska to dobry pomysł

Najlepsze pomysły na biznes rodzą się w głowach osób, które nie boją się ryzyka. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na realizację wszystkich swoich marzeń. Ograniczony budżet często staje na przeszkodzie w założeniu własnej działalności. Ryzyko jest zbyt duże, by inwestować oszczędności życia w coś, co może nie sprawdzić się na danym rynku. Warto więc szukać pomysłów, które pozwalają to sprawdzić. Wynajem lodowiska jest jednym z nich.

Wynajem lodowiska – na czym polega?

Wynajem lodowiska to usługa polegająca na udostępnieniu przez firmę obiektu na określony czas (np. na jeden sezon zimowy). Ślizgawka wymaga odpowiedniego systemu chłodzenia składającego się z agregatu chłodniczego i orurowania wykonanego z mat PE. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby w pobliżu miejsca, w którym ma się znaleźć lodowisko, było też przyłącze energetyczne i wodne. Lokalizacja powinna być przyjazna mieszkańcom. Mile widziane są przystanki komunikacji miejskiej w okolicy. Ślizgawka może znajdować się w najbardziej uczęszczanym miejscu w mieście, przy szkole, lub na rynku. Wynajem lodowiska przyniesie najemcy zysk, jeśli będzie miało odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Musi przyciągać zarówno młodzież w wieku szkolnym, jak i rodziny z dziećmi. Dla komfortowej jazdy istotne znaczenie ma wielkość ślizgawki. Na szczęście na wynajem są lodowiska duże, małe oraz średnie, więc jest w czym wybierać.

Kiedy wynajem lodowiska ma sens?

Jazda na łyżwach to popularny zimowy sport. Z pewnością wiele osób z chęcią by go uprawiało, gdyby w Polsce było więcej atrakcyjnych obiektów. Wynajem lodowiska ma sens tylko wtedy, gdy wielkość działki pozwala na zagospodarowanie terenu w maksymalny sposób. Na szczęście mogą w tym pomóc firmy takie jak https://www.ras-lodowiska.pl/. Mają nie tylko wiedzę, ale też doświadczenie w branży. Pomagają w montażu i demontażu lodowiska, ale też służą pomocą przez cały czas wynajmu. Mogą nawet przeszkolić personel z obsługi obiektu. Korzystanie z tego typu usług to świetne udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy chcą przekonać się, czy budowa lodowiska przyniesie im zyski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here