Najnowsze raporty na temat sprzedaży e-commerce pokazują wyraźnie, że sklepy internetowe podbijają cały świat. Nic dziwnego, że każda firma chce otworzyć sklep internetowy, który jest teraz jednym z najszybszych sposobów na uruchomienie start-upu.

Choć może się wydawać, że nie jest trudno zbudować rozwiązanie e-commerce patrząc na tak wiele dostępnych dzisiaj opcji – to coraz ciężej jest wybrać ten jeden popularny system sklepów internetowych między wieloma opcjami dostępnymi dzisiaj, aby otworzyć najbardziej dopasowaną dla siebie i swojego biznesu witrynę.

Poniżej podajemy kilka najpopularniejszych platform, które z pewnością pomogą osiągnąć sukces online.

1. Idosell

Idosell posiada wykwalifikowany zespół grafików, którzy potrafią znakomicie zaprojektować dowolny sklep internetowy – zgodny z wyobrażeniami właściciela, ale i oczekiwaniami klientów. Ponadto, można liczyć ze strony zespołu na nieograniczone wsparcie techniczne, co ma ogromne znaczenie. Ich wielkim wyróżnikiem jest 15 lat doświadczenia w branży. Z nowinek warto dodać, iż Idosell tworzy sklepy internetowe zgodne z wymogami ROD. Więcej na temat tej platformy znajdziesz na https://www.idosell.com/pl/shop/ .

2. Shopify

Shopify należy do jednych z bardziej popularnych platform handlu elektronicznego ze względu na łatwą konfigurację, szybszą prędkość ładowania i bezpieczne opcje płatności, a także niestandardowe szablony. W odniesieniu do SEO, podobnie jak Idosell również wypada świetnie.

Shopify umożliwia także wyróżnia się doskonałą obsługą klienta, chcąc pomóc właścicielom sklepów za pomocą czatu, poczty e-mail lub telefonu.

3. Magento

Magento to platforma open source należąca do grupy eBay, jest jedną z najszybciej rozwijających się platform z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla każdego przedsiębiorcy, który ma ochotę na sukces w eCommerce. Ma dużą społeczność programistów chcących zaoferować kompleksowe funkcje dla sklepów internetowych, pozwalające odróżnić się od reszty.

4. PrestaShop

Platforma e-commerce PrestaShop jest jedną z wiodących marek w branży eCommerce, dlatego wiele firm decyduje się na zaawansowane funkcje koszyka na zakupy, jakie zapewnia. Dostępna jest za darmo w dwóch pakietach, mianowicie w chmurze Prestashop i formularzu do pobrania.

Jak widać – jest w czym wybierać, każdy powinien pośród tych popularnych systemów znaleźć bez trudu tej najbardziej odpowiedni dla siebie, każdy powinien być znaleźć rozwiązanie, które spełni jego naprawdę unikalne i kompleksowe wymagania biznesowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here