Dotpay – jakie możliwości oferuje?

Dotpay to jeden z najczęściej wybieranych systemów płatności. Co w takim razie nam oferuje tak innowacyjnego, że zarówno klienci jak i sprzedający tak często z niego korzystają?

Przede wszystkim, Dotpay to bardzo mocno rozwinięty system płatności, który oferuje nam dużo kanałów a co za tym idzie, dużo różnych metod  dla klientów. Pozwala na płatności właściwie z każdego konta bankowego, płatności kartą, nawet w innych walutach. To duże udogodnienie dla klientów.

Dla sprzedających, jest on bardzo wygodny z prostego powodu – bardzo łatwo jest go wprowadzić na stronę, używając już gotowych modułów do wszystkich najbardziej popularnych platform sprzedażowych. Właściwie każdy sobie z tym powinien poradzić, jednak w przypadku jakichkolwiek problemów, Dotpay ma też swoją pomoc techniczną, która zawsze może pomóc w przypadku większych problemów. System ma też wygodny panel administracyjny, w którym wszystko mamy właściwie pod ręką, działa intuicyjnie i jest po prostu łatwy w obsłudze.

Zalety Dotpay

Bardzo dużą zaletą jest też fakt, że jest to system płatności, który działa 24 godziny na dobę, przekazuje informacje o wpłacie pieniędzy bez zważania na sesje wychodzące i przychodzące w bankach. System dotpay jest też w większości przypadków bezawaryjny, bardzo rzadko zdarza się by miał przerwy w działaniu, a jeśli już ma to są one spowodowane konserwacją serwerów bądź innymi pracami technicznymi.

Kupujący z pewnością będą zadowoleni także z szybkości robionych przelewów, oraz z zapewnianego bezpieczeństwa. Dotpay to system, który posiada wszystkie potrzebne pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności, w świetle prawa jest całkowicie legalny i nadzorowany przez różne instytucje. Gdyby tego było mało, korzysta też z wielu systemów zabezpieczeń, co czyni go jednym z bardziej bezpiecznych systemów. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu, nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi.

Patrząc na te niewątpliwe zalety, nie widać nic dziwnego w tym, że Dotpay jest tak często wybieranym systemem. Sprawdza się zarówno w małych sklepach, lub po prostu witrynach, które przy okazji sprzedają jakiś produkt, ale też w tych o wiele większych. Taki system płatności jak Dotpay, w połączeniu z dobrym asortymentem sklepowym oraz szybką wysyłką i doręczeniem, to przepis na sukces w e-commerce.

płatności przez internet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here