Prowadzenie firmy, spłata kredytu walutowego, praca za granicą – wszystko to wiąże się z regularną wymianą walut. Jak się okazuje, robiąc to w kantorze czy banku… tracisz. Możesz zaoszczędzić, korzystając z kantoru internetowego!

Wymiana walut w dowolnym miejscu i czasie

Jeśli kiedykolwiek musiałeś wymieniać walutę, to wiesz, że wiąże się to ze stratą czasu, niekorzystną transakcją oraz ryzykiem. Musisz przecież nosić przy sobie gotówkę, dotrzeć z nią do kantoru z najkorzystniejszym kursem (który i tak trudno nazwać opłacalnym…) oraz dokonać wymiany. Potem analogiczna droga powrotna – tym razem z gotówką w innej walucie.

Nie musi tak być! Dowiedz się, czym jest bezpieczna wymiana walut online!

Wymieniając walutę w sieci, nie ryzykujesz, że ktoś Cię napadnie i zostaniesz z niczym. Nie musisz się stresować, spacerując po mieście z dużą ilością gotówki. Na dodatek wymian dokonywać możesz przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca: z domu, z biura, w podróży. Kantor automatyczny to maksimum wygody, minimum ryzyka.

Do wymiany dochodzi w ciągu kilkunastu minut, za pomocą kilku kliknięć – wiedziałeś, że wymiana walut może być tak prosta?

Im większa kwota transakcji, tym większe oszczędności!

Co jednak najważniejsze, wymiana walut w internecie po prostu się opłaca. Ceny walut są tutaj dużo niższe, co wynika z dużo niższego spreadu. Różnica pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży waluty wynosi zaledwie kilka groszy – podczas gdy w tradycyjnych kantorach czy bankach sięga ona nawet kilkudziesięciu groszy!

Zaoszczędzone podczas wymiany walut online pieniądze to nie wszystko. W Fritz Exchange dodatkowo każdy klient biznesowy może negocjować kursy w przypadku regularnych wymian lub dużych kwot transakcji (od 10 000 euro).

Fritz Exchange istnieje na rynku od 5 lat i jest liderem wśród kantorów internetowych. Korzenie marki sięgają jednak znacznie głębiej – wywodzi się ona z Fritz Group, której przedstawiciele mają ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej.

Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na korzystne warunki transakcji dla swojej firmy, ale także na profesjonalne wsparcie specjalistów z biura obsługi klienta, doradców ds. rynkowych oraz dealerów walutowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here