Jak ochronić firmę przed brakiem płynności finansowej

Zachowanie płynności finansowej jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa. Rok 2020 przyniósł wiele wzywań polskim przedsiębiorcom. Pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia sprawiły, że niektóre branże stanęły przed naprawdę sporym wyzwaniem! Jak sobie radzić mając problemy z płynnością finansową firmy? Jedną z możliwości są pozabankowe usługi finansowe dla firm od takich firm jak PragmaGO®.

Finansowanie całkowicie online

PragmaGO® to polski fintech, który posiada w ofercie trzy główne usługi:

  • Stały faktoring
  • Finansowanie pojedynczych faktur
  • Finansowanie zakupów (odroczenie płatności o 30 dni lub rozłożenie jej nawet na 36 rat!).

Niezależnie od wybranej usługi, aby złożyć wniosek, wystarczy 5 minut i dostęp do urządzenia z dostępem do internetu. Każdy formularz składa się z czterech prostych kroków. Wystarczy podać dane swojej firmy, dane kontrahentów oraz w przypadku finansowania faktur i zakupów przesłać dokumenty potwierdzające transakcję. Zaletami usług finansowych od PragmaGO® są – bardzo szybka decyzja o finansowaniu oraz brak papierowych wniosków. N

Stały faktoring

Ten rodzaj faktoringu sprawdzi się w przedsiębiorstwach, które potrzebują stałego finansowania i wystawiają faktury z odległymi terminami płatność na powtarzalnych kontrahentów. Klient PragmaGO® wypełnia wniosek tylko jeden raz! Faktury wystawiane na swoich kontrahentów zgłasza jeszcze szybciej za pośrednictwem Strefy Klienta.

Dowiedz się więcej o faktoringu, jego rodzajach oraz popularności w Polsce:

https://pragmago.pl/porada/faktoring-z-regresem-czy-bez/

https://pragmago.pl/porada/rynek-faktoringu-w-polsce/

Pojedyncze finansowanie faktur

Współpracujesz z niepowtarzalnymi kontrahentami, a może masz tylko chwilowe problemy z płynnością finansową? Sfinansuj pojedynczą faktur nawet na kwotę 250 tys. zł i ciesz się gotówką na długo przed terminem płatności. Warto pamiętać, że zarówno w przypadku faktoringu, jak i finansowania pojedynczego, faktury nie mogą być przeterminowane!

Finansowanie zakupów

Twoja firma nie ma wolnych środków, a Ty w związku z nową inwestycją pilnie potrzebujesz zrobić zakupy? A może trafiła się doskonała okazja na zakup sprzętu w atrakcyjnej cenie, ale Ty musisz czekać na płatność od kontrahenta? Zamów produkt lub usługę u dowolnego dostawcy i wyślij wniosek do PragmaGO®. 

Finansowanie dla firm w PragmaGO® jest szybkie i niezwykle proste. Nie daj się zaskoczyć problemom z brakiem gotówki! Zachowaj płynność finansową z PragmaGO®.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here