Szyldy kwadratowe

0
Szyldy kwadratowe

Wszystkie elementy pomocnicze przeznaczone do zainstalowania w konstrukcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, oprócz zapewnienia dodatkowej ochrony i niezawodności, nadają projektowi oryginalny wygląd. Dlatego nie dziwi fakt, że jakość okuć odgrywa równie ważną rolę, jak sama konstrukcja drzwi. Montując klamkę na rozecie trzeba zastosować również szyld kwadratowy, aby całość była spójna i funkcjonalna.

Szyldy kwadratowe jako uzupełnienie klamek

Właściwy wybór jest dokonywany w jednym projekcie z drzwiami, a także biorąc pod uwagę właściwości techniczne klamki i cylindra zamka. Od szyldów wymagane są również właściwe elementy estetyczne, dlatego trzeba dokonać zakupu w tej samej wersji stylistycznej, co drzwiami i klamka.

Nowoczesny rynek oferuje szeroką gamę rozwiązań projektowych i bogatą paletę kolorów akcesoriów. Do montażu na metalowych, drewnianych i plastikowych drzwiach opracowano specjalne rozwiązania techniczne i konstrukcyjne klamek oraz szyldów kwadratowych, które obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ponieważ istnieje kilka rozmiarów szyldów trzeba dokonać właściwego wyboru.

Dostępne na rynku szyldy kwadratowe

Obecnie w sprzedaży pojawiają się nowoczesne rozwiązania w postaci efektownych okuć. Oprócz klamki drzwi wymagają zabezpieczenia w postaci szyldów. Wybierając konkretny model klamki trzeba dostosować szyld w odpowiednim kształcie. Szyldy kwadratowe dolne produkowane są z wysokiej, jakości materiałów, dlatego posiadają odporność na działanie warunków środowiskowych.

Najczęściej dostępne są okucia ze stali nierdzewnej, która wyróżnia się praktycznością i długim czasem użytkowania. Ludzie podczas remontów mieszkań często wymieniają całe drzwi lub tylko klamki i okucia. Również prace wykończeniowe w nowych lokalach wymagają zainstalowania akcesoriów do drzwi. Wartości estetyczne klamek na szyldy kwadratowe podnoszą efekt designerski mieszkań prywatnych oraz sklepów, zakładów usługowych i biur.

Różne zastosowania szyldów kwadratowych

Klamki drzwiowe z kwadratowym szyldem można kupić również z takich materiałów jak znal czy aluminium. Kolorystyka tych akcesoriów oraz sposób wykończenia jest bardzo ważna, można wybrać szyld kwadratowy z ostrymi rantami lub zaokrąglonymi, dzięki czemu osiągany jest lepszy efekt aranżacyjny.

Szyldy kwadratowe dolne mają różne przeznaczenie mogą być na wkładkę bębenkową, na klucz i szyldy do WC, posiadające pokrętło albo też zupełnie pełne bez otworu. Szyldy takie posiadają zakryte części montażowe, co wpływa pozytywnie na końcowy efekt. Model kryty do zamontowania w łazience posiada właściwości funkcjonale i dekoracyjne.

Różne zastosowania szyldów kwadratowych

Drzwi wewnętrzne na klamkę z szyldem kwadratowym określane są takimi symbolami jak szykowność wizualna i minimalizm w formie. Jest to prosta budowa, zwieńczona nieskomplikowanym schematem szyldu. Ten typ okuć zjednuje sobie klientów poszukujących ciekawych rozwiązań do swoich domów urządzonych w stylistyce nowoczesnej.

Trzeba przyznać, że często osoby posiadające aranżacje klasyczne również pytają o klamki na szyldzie kwadratowym. Jest tak duża różnorodność modeli, że nie ma problemów z wyborem najbardziej optymalnego produktu.

Szyldy drzwiowe

  Rozety podklamkowe posiadają nowoczesne systemy dzięki temu okucia stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Poszukiwacze nietuzinkowych klamek i szyldów kwadratowych mogą zdecydować się na elementy z mosiądzu, które wyglądają spektakularnie i przez długie lata wyróżniają się nienaganna formą i barwą.

Szyldy kwadratowe nikiel/chrom również mają swoich fanów, którzy wybierają takie wykończenie do wszystkich drzwi w swoim domu. Wymienione materiały nadają okuciom pięknego designu oraz zapewniają użytkowanie bez żadnych zadrapań. Dobrej klasy produkt wymaga dobrego dopasowania nie tylko do stylu pomieszczenia, ale także do rozmiaru drzwi, oraz aby odcień klamki z szyldem kwadratowym współgrał z zawiasami.

System rekrutacyjny – co to takiego i dlaczego warto na niego postawić?

0
System rekrutacyjny – co to takiego i dlaczego warto na niego postawić?

Jeżeli pracujesz w branży HR, prowadzisz firmę lub po prostu zajmujesz się rekrutowaniem nowych osób, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jest to proste zadanie. Ograniczony budżet, presja czasu i wysokie wymagania menedżerów – to wszystko trzeba wziąć pod uwagę. Dodatkowo w zależności do tego, jakie warunki pracy oferujemy, możemy liczyć się z prawdziwą lawiną CV lub niemal ich brakiem.

Obecnie nie jest łatwo znaleźć specjalistów, którzy byliby skłonni zmienić pracę. Większość z osób pracujących to tzw. kandydaci pasywni, czyli tacy, którzy obecnie nie poszukują aktywnie pracy. Aktywnych poszukujących jest jedynie około 30% wszystkich osób zatrudnionych na rynku. Oznacza to, że często można spotkać się z tym, że rekrutacja to niemal zadanie niemożliwe. Na szczęście nie musimy już polegać na metodach prób i błędów i tym, na co sami wpadniemy. Istnieje możliwość, aby nie zgubić żadnego maila, żadnego zgłoszenia. Poprawi to nie tylko odbiór naszego przedsiębiorstwa w oczach kandydatów, ale także usprawni pracę działu HR i sprawi, że cały proces będzie zdecydowanie łatwiejszy do opanowania.

System rekrutacyjny proponowany przez liczne firmy na rynku ma na celu usprawnienie wszelkich procesów związanych z rekrutacją. Przede wszystkim zatem będzie odpowiedzialny za archiwizowanie, porządkowanie i kategoryzowanie nadesłanych zgłoszeń. Wszystkie CV i listy motywacyjne trafiają do systemu. Dzięki temu wszystko znajduje się w jednym miejscu. Mają do nich dostęp wszystkie osoby zainteresowane procesem, nie tylko osoby odpowiedzialne za HR, ale także menedżerowie czy szefowie konkretnych działów. Ułatwia to komunikację, a także skraca procedury. Menedżerowie mogą bezpośrednio ocenić dane zgłoszenie, co ułatwi dalsze kroki – zapraszanie na rozmowy i finalną decyzję.

Dodatkowym atutem będzie system zamieszczania ogłoszeń. System rekrutacyjny posiada wiele szablonów, które można odpowiednio dostosować, dodając np. logo firmy. Dzięki temu wszystkie nasze ogłoszenia będą mieć taką samą szatę graficzną, co w oczach kandydatów zdecydowanie stanie się plusem – będą widzieć, że jesteśmy profesjonalistami, którzy traktują rekrutację jako coś istotnego.

Obecnie nie istnieje jedna jedyna platforma, poprzez którą zatrudnia się pracowników. Aby osiągnąć sukces należy pracować z wykorzystaniem wielu portali. Ważne są media społecznościowe. W nawiązaniu do tego, co pisaliśmy wcześniej o pasywnych użytkownikach – większość z nas nie szuka nowej pracy, dlatego warto postawić na reklamę. Szczególnie dobrze sprawdzi się reklama w formie video. Wszystkie badania potwierdzają, że jest to obecnie najbardziej angażująca forma przekazu. Dobry system rekrutacyjny zapewnia nam możliwość porównania efektywności konkretnych portali. Dzięki temu wiemy na który stawiać bardziej, a który można sobie odpuścić.

Kolejnym ważnym aspektem systemów do rekrutacji są raporty. Często generowane automatycznie pozwalają oszczędzać czas, a przy tym podają wyniki, dzięki którym wiemy jak skuteczna była rekrutacja, ile przyjęto zgłoszeń, kto został przyjęty itd.

Szukając dobrego systemu rekrutacji warto przyjrzeć się ofercie Elevato. Jest to firma specjalizująca się w oprogramowaniach usprawniających działanie przedsiębiorstwa. Posiadają także wyjątkowo sprawny i przyjazny system rekrutacji. Warto odwiedzić ich stronę elevatosoftware.com i zapoznać się z tym, co proponują.

Szybka spłata kilku pożyczek

Szybka spłata kilku pożyczek

Niespłacane raty pożyczek, niespłacane regularnie rachunki są tym elementem, który dotyczy na chwilę obecną coraz większą ilość osób w naszym kraju. To oczywiście może niepokoić. Niespłacane raty pożyczek powodują, że dług rośnie, aż w pewnym momencie możemy mieć do czynienia ze skierowaniem sprawy do postępowania komorniczego. Utrata płynności finansowej, umieszczenie na liście dłużników BIK, a tym samym brak wiarygodności w sposób mocno widoczny utrudnia codzienne funkcjonowanie, a poza tym może być także związane z utratą zdrowia. Jak zatem można wyjść z pętli zadłużenia, aby nie płacić zbyt wysokiej ceny, aby nie musieć starać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej? Jest to możliwe pod warunkiem podjęcia odpowiednich kroków.

Wcześniejsza spłata zobowiązania

Wcześniejsza spłata produktów pozabankowych przy pomocy pożyczki konsolidacyjnej jest w tym miejscu najlepszym, najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Konsolidacja chwilówek nie jest zasadniczo możliwa poprzez zaciągnięcie pożyczki w banku. Dla banku bowiem osoba mająca na koncie wiele chwilówek, nie mająca płynności finansowej, mająca pewne opóźnienia w dokonywaniu spłaty rat pożyczek jest niewiarygodna i tym samym trudno jest tam upatrywać możliwości ratunku.

Dlatego też w takiej sytuacji pozostaje zwrócić się do podmiotu udzielającego pożyczek konsolidacyjnych, który jednak proponuje warunki możliwe do spełnienia, a nie powodujące, że dany klient wpadnie w jeszcze większe kłopoty finansowe. Między innymi można tutaj zwrócić uwagę na ofertę podmiotu znajdującą się pod adresem strony internetowej www.splatachwilowek.pl. Dzięki tejże ofercie wyjście z pętli chwilówek jest nie tylko możliwe, ale jednocześnie też nie jest zbyt dużym obciążeniem dla danej osoby czy też dla określonego podmiotu. Ponadto też uzyskanie kredytu konsolidacyjnego nie jest tutaj czymś, co miałoby wymagać spełnienia jakichś drastycznych warunków. W tym względzie oferta jest zasadniczo korzystna dla klienta, aczkolwiek należy także dodać, że warunki współpracy są ustalane w sposób indywidualny, w zależności od sytuacji konkretnego klienta.

Popraw swoje finanse

Kredyt oddłużeniowy to nic innego jak jeden kredyt, jedna pożyczka pozwalająca zastąpić wiele innych. Jego wysokość jest znacznie niższa od sumy poprzednich zobowiązań, a poza tym także możemy tutaj mówić o znacznie niższych ratach, o terminach dogodnych do wypełnienia. Kredyt konsolidacyjny na spłatę wielu zobowiązań nie może przekraczać możliwości danej osoby, ponieważ wówczas jego zaciąganie nie miałoby sensu. Byłoby to bowiem równoznaczne z braniem kolejnej pożyczki, kolejnej chwilówki na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Można by wówczas mówić o kolejnym ogniwie w łańcuchu zaciąganych pożyczek. Spłata chwilówek nie może nie być regularna, ponieważ w ich przypadku jakiekolwiek opóźnienia wiążą się z bardzo wysokimi odsetkami. Tym samym zazwyczaj musimy się liczyć z tym, że dług będzie rosnąć bardzo szybko. Firma, o której wspomniano nieco wyżej jak również i wiele innych podobnych podmiotów jest ostatnią i bezpieczną deską ratunku dla wielu osób.

Kredyt dla zadłużonych

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych jest sztandarowym produktem takich podmiotów. Tutaj nie tylko uzyskiwane są korzystne, możliwe do zaakceptowania warunki, ale ponadto również można mówić o delikatnym podejściu do każdej sprawy, do każdego klienta. W każdym przypadku konsolidacja kredytów jest kwestią bardzo indywidualną. Analizowane są wszelkie dokumenty klienta oraz dobierane są takie warunki, które klientowi pozwalają spłacać tylko jedną ratę zamiast wielu innych. Zaciąganie chwilówek, kredytów, pożyczek i innych podobnych jest bardzo poważnym problemem dotykającym dosyć sporą ilość ludzi w naszym kraju. Pozornie wydawać by się mogło, że za pomocą kolejnej pożyczki można spłacić dotychczasowe zobowiązania i w ten sposób można uniknąć kłopotów, odsetek, nadmiernego zadłużenia.

Rzeczywistość jednakże jest zupełnie odmienna i tym samym jest to jedno z najgorszych możliwych do zastosowania rozwiązań. Należy pamiętać o tym, że powstałe zobowiązania będą narastać. W pewnym momencie przekroczą one określony próg, a wówczas mamy do czynienia z prawdziwą lawiną zdarzeń. Postępowanie windykacyjne, postępowanie komornicze, a w efekcie także egzekucja komornicza, utrata majątku. To oczywiście nie wszystko, ponieważ jest jeszcze jeden element rzutujący na przyszłość danej osoby tudzież danego podmiotu. Mowa jest mianowicie o utracie wiarygodności wobec instytucji bankowych, wobec różnych jednostek organizacyjnych czy też partnerów biznesowych.

Rodzaje reklamy zewnętrznej

0
Rodzaje reklamy zewnętrznej

Reklama zewnętrzna, czyli outdoorowa to rodzaj kampanii wychodzącej przede wszystkim do uczestników ruchu ulicznego. Z założenia usytuowana jest właśnie tam, gdzie rzeczony ruch jest największy, najintensywniejszy. Środki jej przekazu znajdziemy najczęściej przy ruchliwych arteriach, deptakach, w centrach handlowych, okolicach miejsc kultu, budynków administracyjnych, uczelni, szkół, skupiskach lokali gastronomicznych, na peronach metra, strategicznych punktach przesiadkowych, na dworcach i w wielu innych miejscach.

“Błękitna energia”, czyli gaz ziemny – co powinniśmy wiedzieć?

0
gaz ziemny

Rynek energetyczny to obecnie wyjątkowo “gorący” temat, nie tylko dla mediów, ale i dla każdego z nas. Od jakiegoś czasu do łask klientów powraca gaz ziemny (zwany inaczej “błękitną energią”). W obecnej sytuacji na rynku, kiedy prąd drożeje, a jego ceny są niestabilne, wielu z nas wybiera właśnie gaz jako paliwo do ogrzewania domów i mieszkań. Dostawcy gazu prześcigają się w tym, aby zaproponować jak najbardziej preferencyjne warunki umowy. Jest to bardzo dobra wiadomość dla gospodarstw domowych w całej Polsce. Oznacza to, że jeśli dobrze wybierzemy jacy dostawcy gazu mogą nam zaproponować jak najlepszą umowę, możemy cieszyć się oszczędnościami! Czy warto wybrać gaz ziemny jako źródło energii cieplnej? Jakiego dostawcę wybrać, co wziąć pod uwagę? A wreszcie  – jak ułatwić sobie podejmowanie decyzji? Przeczytajcie artykuł do końca, a poznacie odpowiedzi.

Jakie są główne zalety gazu ziemnego?

Nie warto się go obawiać – to przede wszystkim. Obecnie instalacja jest bezpieczna, a część dostawców proponuje wygodne rozwiązania assistance. Dzięki temu nie musimy się martwić o konserwację i naprawy. Jeśli dbamy o to, aby cały proces instalacji był przeprowadzony poprawnie, a następnie będziemy dbali o regularną konserwację i dobry stan techniczny, nie powinno dojść do niebezpiecznych sytuacji.

Ciekawostka: gaz ziemny nie ma zapachu! Jego specyficzna woń jest efektem procesu “nawaniania”, dzięki czemu jego użytkowanie staje się dużo bezpieczniejsze.  

Skąd wydobywa się gaz ziemny?

Jego złoża występują albo samodzielnie, albo w bliskości innych złóż: ropy naftowej lub węgla kamiennego. W Polsce wydobywa się gaz obecnie w ponad 20 regionach. Planowanie jest zwiększenie wydobycia nawet o 10% do 2022 roku. Zapotrzebowanie Polski na gaz to około 17 mld metrów sześciennych gazu. Z krajowych zasobów uzyskujemy obecnie mniej więcej jedną czwartą. Główną misją Grupy PGNiG, która kontroluje prace wydobywcze, jest uniezależnienie się od Rosji, które ma nastąpić właśnie w 2022 roku.  

Od czego zależy cena kWh gazu ziemnego?

Cena nie jest stała. Tak jak wszystkie produkty i usługi, podlega zmianom na rynku. Składają się na nią dwa czynniki: stawki sprzedawcy i stawki dystrybutora. Sprzedawcę możemy zmienić, a to właśnie głównie od niego zależą ceny. Jednak dystrybutor również ma wiele do powiedzenia, a jest to kwestia, która zależy od naszego miejsca zamieszkania.

Czy warto zmienić dostawcę gazu?

Większość z nas nie do końca orientuje się, jak wygląda konkurencja naszego dostawcy gazu. Badania wykazują, że jedynie 300 000 użytkowników (z około 7 milionów!) dokonało zmiany dostawcy. Oznacza to, że większości z nas mogło umknąć wiele możliwości! Zdarza się, że oferty konkurencji mogą być korzystniejsze i warto być na bieżąco z nowościami.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy gazu?

Przede wszystkim cenę. Jest to oczywiście kluczowy element. W zależności od naszego regionu zamieszkania, ceny mogą się różnić. Poza tym warto zwrócić uwagę na formę i terminy płatności, a także możliwość połączenia rachunków za prąd i gaz. Dodatkowym atutem będzie opcja assistance, czyli darmowej konserwacji i napraw instalacji. Dzięki temu będziemy w stanie sporo oszczędzić oraz czuć się bezpieczniej.

Jak wybrać sprzedawcę gazu?

Jeśli nie mamy czasu na kompleksowe porównywane ofert po kolei od każdego dostawcy, warto wypróbować narzędzie, jakim jest porównywarka cen gazu. Potrafi ona szybko i sprawnie pokazać nam wyniki dotyczące tego, jaka oferta będzie dla nas najkorzystniejsza. Bardzo dobrą porównywarkę znajdziemy na stronie optimalenergy.pl.

Transport morski – najpopularniejsze rozwiązania

0
Transport morski – najpopularniejsze rozwiązania

Od wielu lat sprzedawcy szukają najlepszego sposobu, dzięki któremu ich produkty trafią najszybciej jak to możliwe do klientów. Ciężko jednak znaleźć alternatywne metody, które będą łączyć ze sobą atrakcyjną cenę, błyskawiczną dostawę i najwyższą jakość. Przewoźnicy więc starają się skupiać na dostępnych narzędziach, lecz ciężko udoskonalać metody, które znane są ludzki od wieków – chociaż dzięki zaawansowanym technologiom, mogą maksymalizować swoje rezultaty.

Świetnym przykładem jest transport morski. Wykorzystywany jest niemal od zarania dziejów, ponieważ już kilkaset (lub nawet kilka tysięcy) lat temu, dzięki niemu podróżnicy przewozili ładunki ze swoich wypraw. Dziś przepłynięcie z jednego kontynentu na drugi nie zajmuje kilku miesięcy, a zaledwie kilka dni, więc trzeba przyznać, że innowacyjne technologie zdziałały cuda, które niedawno były niemożliwe do osiągnięcia.

Czy kontenerowce są bezpieczne?

Kiedy słyszymy, że transport morski będzie odbywał się przy pomocy klasycznych kontenerowców, automatycznie widzimy oczami wyobraźni ogromne statki, wielkie kontenery, które są zapakowane towarami. Trzeba przyznać, że jest to łakomy kąsek dla potencjalnych piratów. Czy tacy złodzieje wciąż istnieją? W końcu najczęściej można spotkać się z historiami o piratach ze średniowiecza.

Niestety, przestępcy w dalszym ciągu działają i mają się świetnie. Chociaż zabezpieczenia są dużo lepsze, a przesyłki ubezpieczone, to często można spotkać się z problemem, przez który przesyłki docierają z ogromnym opóźnieniem lub w ogóle. Na szczęście sprzedawcy mogą spokojnie zaoferować klientom zwrot produktu lub ponowną wysyłkę z ewentualnym gratisem, gdyż od ubezpieczycieli odzyskają znacznie poważniejszą sumę odszkodowania.

Śmiało można powiedzieć, że transport morski jest bezpieczny i nie trzeba obawiać się takich rozwiązań.

Ile kosztuje dostarczenie produktów drogą morską i ile trwa?

Wszystko zależy od tego, jak szybko dany kontener zostanie zapełniony, ponieważ nie opłaca się wysyłać niewielkich przesyłek i mniejsze muszą po prostu czekać. Oczywiście może zdarzyć się również kontrola, która opóźni o kilka dni dostarczenie danego zamówienia, lecz to z pewnością nie powinno dziwić potencjalnych klientów – wszystkie organy dążą do tego, by zapewnić potencjalnym klientom maksimum satysfakcji i bezpieczeństwa.

Jest to bez dwóch zdań najtańsza możliwość dostawy produktów, dlatego mimo długiego okresu oczekiwania, jest najchętniej wybierana – duże firmy zapewniają nawet darmową dostawę z innych kontynentów.

PIT-37 dla początkujących

PIT-37 dla początkujących

Jeśli osiągnęliśmy, jako podatnik, w danym roku podatkowym przychód, to zgodnie z ustawą ciąży na nas obowiązek złożenia rocznego zeznania podatkowego. Dodatkowo należy także mieć na uwadze, że jeśli dany podmiot prowadzi działalność gospodarczą, to niezależnie od tego, czy w danym roku przychodu nie osiągną, to i tak musi złożyć zeznanie podatkowe.

Jeżeli zatem pracujemy na umowę o pracę, umowę zlecenie czy też jesteśmy emerytem lub rencistą, to prawdopodobnie deklaracją, którą musimy wypełnić będzie PIT-37.

Jak rozliczyć pierwszy PIT-37?

Jeśli dopiero niedawno zaczęliśmy pracę i nigdy wcześniej nie składaliśmy takiej deklaracji, to nie należy się niczego obawiać. Nasze roczne rozliczenie uzupełniamy w oparciu o dokument jaki otrzymujemy od naszego pracodawcy. Dokumentem tym jest PIT-11, a pełni on rolę informacji o dochodach. Oczywiście w przypadku gdy pracujemy u większej ilości różnych podmiotów, otrzymujemy odpowiednią liczbę informacji PIT-11. A kwoty, które będą się na nich znajdowały, będziemy musieli zsumować.

Jeśli mamy trudności z wypełnieniem naszego rocznego zeznania podatkowego, to też nie należy się niczego obawiać. Rozliczanie PIT-37 w programie e-pity na pewno nam to ułatwi. Używając tego programu nie musimy znać się na podatkach. Za pomocą wbudowanego kreatora, program sam zasugeruje nam jaki formularz będziemy musieli wybrać i jak go wypełnić. Dodatkowo podpowie nam także jakich jeszcze dokumentów potrzebować będziemy, aby naszą deklarację jak najsprawniej wypełnić.

Jeśli zastanawiamy się jak złożyć rozliczenie PIT-37, to najważniejszą rzeczą, o której pamiętać musimy to termin. Nasze zeznanie podatkowe za rok 2018 złożyć musimy do dnia 30 kwietnia 2019 roku. Deklarację naszą jesteśmy obowiązani złożyć do Urzędu Skarbowego, właściwego ze względu na nasz adres zamieszkania.

Samo złożenie formularza w Urzędzie Skarbowym może odbyć się na trzy sposoby.
Najpopularniejszą metodą będzie tutaj złożenie naszego PIT-37, w formie papierowej, bezpośrednio we właściwym dla nas urzędzie. Rozwiązanie to jest na tyle korzystne, że nasza deklaracja zostanie od razu sprawdzona pod względem formalnym. Jeśli popełniliśmy gdzieś błąd to mamy możliwość od razu go poprawić. Jednakże idąc do urzędu musimy brać pod uwagę duże kolejki do okienek przyjęć interesantów.
Nasz PIT-37 możemy również wysłać za pośrednictwem poczty. Jest to rozwiązanie wygodne i ostatnio zyskuje na popularności coraz bardziej.

Kolejną opcją zdalnego wysłania naszej deklaracji jest przygotowanie jej w formie cyfrowej za pomocą aplikacji e-Deklaracja. Aplikacja ta dostępna jest na stronie Ministerstwa Finansów.

Podsumowując nie powinniśmy się obawiać wypełniania deklaracji PIT-37.

Reklama zewnętrzna w Krakowie

0
Reklama zewnętrzna w Krakowie

Kraków jest jednym z najstarszych turystycznie miast w Polsce. Obecnie należy do grona najchętniej wybieranych miejsc do zwiedzenia czy wypoczynku nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale również zimowym. W zasadzie nie jest mu potrzebna reklama zewnętrzna, ale dzięki niej miejsce jest jeszcze bardziej magnetyczne

Public Relations. Przede wszystkim komunikacja

0
Public Relations. Przede wszystkim komunikacja.

Wielu z nas coraz częściej zastanawia się, jak to jest z tym wszechobecnym marketingiem i PR-em. Choć w potocznym rozumieniu obu pojęć granice mogą wydawać się płynne, są pewne kwestie umożliwiające ich umiejętne rozróżnienie. Czym jest PR? Jakie są jego cele? Na czym polegają działania marketingowe? No i o co chodzi z tą komunikacją, o której dzisiaj tak dużo się mówi?

Co może dać Ci redeployment?

0
Co może dać Ci redeployment?

Praca to ważny element codziennego życia człowieka, w końcu większość osób spędza w niej kilka godzin dziennie. Powinna sprawiać nam radość i być źródłem satysfakcji. Co w sytuacji, kiedy firma, w której jesteśmy zatrudnieni znajduje się na etapie poważnych zmian, w związku z czym istnieje szansa na to, że nasze dotychczasowe stanowisko przestanie istnieć? Rozwiązaniem może być redeployment, czyli zmiana stanowiska, ale bycie zatrudnionym nadal w tej samej firmie.

ZOBACZ TEŻ