Wybór obiektu konferencyjnego – na co zwrócić uwagę?

0

Obiektów konferencyjnych jest w całej Polsce naprawdę dużo. W dobie Internetu można, nie wychodząc z domu, przyjrzeć się dokładnie każdemu z nich. Tylko jak, w ogromie tych informacji, znaleźć ten właściwy, który spełni nasze oczekiwania.

Popularny system sklepów internetowych

0

Najnowsze raporty na temat sprzedaży e-commerce pokazują wyraźnie, że sklepy internetowe podbijają cały świat. Nic dziwnego, że każda firma chce otworzyć sklep internetowy, który jest teraz jednym z najszybszych sposobów na uruchomienie start-upu.

Choć może się wydawać, że nie jest trudno zbudować rozwiązanie e-commerce patrząc na tak wiele dostępnych dzisiaj opcji – to coraz ciężej jest wybrać ten jeden popularny system sklepów internetowych między wieloma opcjami dostępnymi dzisiaj, aby otworzyć najbardziej dopasowaną dla siebie i swojego biznesu witrynę.

Poniżej podajemy kilka najpopularniejszych platform, które z pewnością pomogą osiągnąć sukces online.

1. Idosell

Idosell posiada wykwalifikowany zespół grafików, którzy potrafią znakomicie zaprojektować dowolny sklep internetowy – zgodny z wyobrażeniami właściciela, ale i oczekiwaniami klientów. Ponadto, można liczyć ze strony zespołu na nieograniczone wsparcie techniczne, co ma ogromne znaczenie. Ich wielkim wyróżnikiem jest 15 lat doświadczenia w branży. Z nowinek warto dodać, iż Idosell tworzy sklepy internetowe zgodne z wymogami ROD. Więcej na temat tej platformy znajdziesz na https://www.idosell.com/pl/shop/ .

2. Shopify

Shopify należy do jednych z bardziej popularnych platform handlu elektronicznego ze względu na łatwą konfigurację, szybszą prędkość ładowania i bezpieczne opcje płatności, a także niestandardowe szablony. W odniesieniu do SEO, podobnie jak Idosell również wypada świetnie.

Shopify umożliwia także wyróżnia się doskonałą obsługą klienta, chcąc pomóc właścicielom sklepów za pomocą czatu, poczty e-mail lub telefonu.

3. Magento

Magento to platforma open source należąca do grupy eBay, jest jedną z najszybciej rozwijających się platform z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla każdego przedsiębiorcy, który ma ochotę na sukces w eCommerce. Ma dużą społeczność programistów chcących zaoferować kompleksowe funkcje dla sklepów internetowych, pozwalające odróżnić się od reszty.

4. PrestaShop

Platforma e-commerce PrestaShop jest jedną z wiodących marek w branży eCommerce, dlatego wiele firm decyduje się na zaawansowane funkcje koszyka na zakupy, jakie zapewnia. Dostępna jest za darmo w dwóch pakietach, mianowicie w chmurze Prestashop i formularzu do pobrania.

Jak widać – jest w czym wybierać, każdy powinien pośród tych popularnych systemów znaleźć bez trudu tej najbardziej odpowiedni dla siebie, każdy powinien być znaleźć rozwiązanie, które spełni jego naprawdę unikalne i kompleksowe wymagania biznesowe.

Jak płacić telefonem, aby nie zostać oszukanym?

Smartfony są teraz bardzo popularne. Za pomocą telefonu komórkowego można teraz od razu skontaktować się z każdym, a także mieć dostęp do rozrywki w szerokim tego słowa znaczeniu. Poza tym, bardzo ważne jest również to, że za pomocą smartfonów i specjalnie na nich zamontowanych aplikacji można też opłacać bieżące rachunki.

Komfort i bezpieczeństwo pracy w halach produkcyjnych

0

Każdy pracodawca, który posiada własną halę produkcyjną, musi pamiętać o zapewnieniu pracownikom odpowiednich warunków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Sprawdźmy, czego konkretnie to dotyczy zarówno w kontekście wykonywania podstawowych obowiązków pracowniczych, jak również w zakresie dostępnych dla nich materiałów do sprzątania.

Właściwe przystosowanie hali do wykonywanych na niej prac, ale również zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom powinno być priorytetem każdego pracodawcy. Tylko w optymalnych warunkach pracownik jest w stanie skupić się na wykonywanych przez siebie obowiązkach, a jednocześnie może zadbać o swój komfort związanych z podstawowymi potrzebami.

Sprzątanie na poziomie

Podstawowym zadaniem każdego pracodawcy jest zatrudnienie osób, które zajmą się porządkowaniem hali produkcyjnej. Mowa zarówno o porządkowaniu bieżącym, które nie przerywa pracy urządzeń, jak również m.in. sprzątaniu między zmianami czy po okresie pracy hali. Jeśli pracownicy tacy są zatrudnieni bezpośrednio przez firmę, niezbędne jest zapewnienie im dobrej jakości materiałów do sprzątania, takich jak czyściwo papierowe Tork czy wózki i pojazdy zmywające większe powierzchnie podłóg. W przypadku zatrudnianych firm zewnętrznych należy upewnić się, czy wszystkie standardy związane z pracą w konkretnych warunkach są realizowane przez daną firmę. Najlepiej również ustalić na piśmie, jaki zakres prac jest realizowany oraz jakie środki bezpieczeństwa zostały wdrożone, aby zapewnić dobre warunki pracy każdej z zatrudnionych czy zakontraktowanych osób.

Dostęp do niezbędnych materiałów

Prócz materiałów niezbędnych do wykonywana swoich obowiązków, pracownicy powinni mieć też dostęp do miejsc, które realizują ich potrzeby związane z fizjologią czy bezpieczeństwem. Mowa między innymi o toaletach, miejscu do zjedzenia posiłku podczas przerwy. Co więcej, czyściwo papierowe Tork powinno być dostępne przy każdym stanowisku zamiast klasycznych ręczników papierowych; jego stała obecność ma zapewnić możliwość np. wytarcia plam, sprzątnięcia stanowiska czy zareagowania w razie awarii. Prócz niezbędnych rzeczy, na hali produkcyjnej nie powinny pojawiać się żadne inne produkty; mogłyby one wpłynąć negatywnie na przestrzeń pracy czy spowodować rozmaite awarie albo zmniejszyć bezpieczeństwo na stanowiskach. Produkty żywnościowe, woda – powinny być dostępne w odpowiednim, przygotowanym do tego celu pomieszczeniu.

Jakość jest ważna

Bardzo ważna jest jakość produktów, które zapewniamy zarówno pracownikom, jak i personelowi porządkowemu. Dlaczego? Spójrzmy przykładowo na porównanie czyściwa papierowego Tork oraz klasycznych ręczników papierowych dostępnych w większości sklepów wielobranżowych. Profesjonalne czyściwo jest przede wszystkim przystosowane bezpośrednio do kontaktu z ciężkimi zabrudzeniami przemysłowymi; zwiększona jest jego wytrzymałość, również w kontakcie z wodą. Podniesiona chłonność sprawia, że czyściwo papierowe Tork może być stosowane zarówno w przypadku zabrudzeń olejowych, jak też o innym charakterze; ma tez certyfikat niezbędny do kontaktu z żywnością, a więc jest wielofunkcyjne. Specjalna technologia sprawia, że czyściwo papierowe Tork  – w odróżnieniu od zwykłych ręczników papierowych – chroni dłonie przed wysoką temperaturą czy niebezpiecznymi materiami, takimi jak np. opiłki metalu.

Koszty i proces wdrażania systemów ERP

0

Coraz większe zainteresowanie przedsiębiorstw systemami ERP sprawia, że pojawia się sporo pytań, dotyczących tego interesującego oprogramowania. Jego początki sięgają połowy lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, gdy powstały standardy gospodarki materiałowej. Stopniowe poszerzanie zakresu standardów i wprowadzanie rozwiązań informatycznych doprowadziły do powstania unikalnych systemów ERP (ang. Enterprise Resource Planning), które ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem. Jak przebiega i ile kosztuje wdrożenie takiego oprogramowania?

Skrzynki plastikowe na piwo i inne napoje

0

Plastikowe skrzynki na piwo to świetne rozwiązanie w każdym domu. Na pewno nie jest nikomu obcy widok butelek, które stoją luzem gdzieś na podłodze lub na półce w spiżarce. Nie jest to ani bezpieczne ani też komfortowe rozwiązanie. W każdej chwili butelki mogą się wywrócić lub spaść z półki, przez co mogą się rozbić. Nie jest też właśnie specjalnie komfortowe, kiedy trzeba uważać na każdy ruch, aby nieumyślnie butelek nie rozbić. Dlatego właśnie plastikowe skrzynki na piwo i inne napoje bezalkoholowe to tak dobre rozwiązanie.

Księgarnia internetowa z dużym wyborem książek

0

Czy może być coś przyjemniejszego niż nowiutka, jeszcze pachnąca drukarnią książka? Kto nie lubi zaszyć się z nią w swoim ulubionym kącie, na wygodnym fotelu albo kanapie, najlepiej z kubkiem herbaty albo filiżanką kawy obok? To kwintesencja jednej z najprzyjemniejszych chwil, w których człowiek może naprawdę odpłynąć i doskonale się zrelaksować. Każdy z nas zasługuje na takie momenty w ciągu dnia. Nie szczędzą ich sobie prawdziwi bibliofile, którzy zawsze dbają o to, by mieć co czytać. Dla nich świetnie zaopatrzona księgarnia online to najlepsze miejsce w sieci, które regularnie odwiedzają.

Dobra księgarnia wysyłkowa

Czym charakteryzuje się dobra księgarnia wysyłkowa? Z pewnością ważnym parametrem będzie łatwość w wyszukiwaniu tytułów. Ważne, aby pozycje były wirtualnie posegregowane w czytelne kategorie, w których ludzie będą mogli bez problemu znaleźć to co ich interesuje. Nowości wydawniczych nie brakuje, a i wcześniej wydane pozycje wciąż są dostępne na rynku, dlatego w gąszczu literatury można się czasami zgubić. Im bardziej przejrzysta budowa strony internetowej księgarni, o tym lepiej.

Nowości wydawnicze i bestsellery

Ważne, aby w księgarni online można było kupić wszystkie nowości wydawnicze, które są kuszące dla miłośników książek. Przecież na niektóre tytuły czekają oni dosłownie z wypiekami na twarzy, odliczając dni do premiery. Tak dzieje się szczególnie wtedy, gdy chodzi o kolejną część jakiś dobrze znanej i popularnej sagi, na przykład od lat uwielbianej serii ” Millenium”. Czy jeszcze jest ktoś kto nie czytał tego hitu? Zdecydowanie najwyższa pora naprawić ten błąd. Bardzo ważna jest również możliwość kupowania książek w przedsprzedaży. Oznacza to, że książka trafi do nas najszybciej jak to możliwe, w momencie jej premiery na rynku. Wbrew pozorom bardzo wiele osób kupuje w ten sposób. Ostatnio tak hitową pozycją była na przykład książka słynnej blogerki modowej Katarzyny Tusk pod tytułem „Make photography easier”. Mnóstwo uwielbiających tą autorkę kobiet zamówiło jej najnowszy tytuł jeszcze w przedsprzedaży.

Dostawa pod same drzwi

To co kusi to również dostawa zamówionych książek dosłownie pod same drzwi. Jest to doskonały sposób na zakupy dla osób, które mieszkają w miejscowościach oddalonych od dużych miast, w których to nie ma szans na jakąkolwiek księgarnie stacjonarną. Mogą one zatem korzystać ze wszystkich dobrodziejstw literatury, kupując książki przez internet. Kurier dowiezie je nawet na koniec świata, co w przypadku naszego kraju oznacza na przykład położoną głęboko w lesie Bieszczadzką wieś. Co ważne, zamawiając jednocześnie więcej książek można skorzystać z oferty darmowej dostawy. Miłośnicy literatury zwykle zamawiają ich w skali miesiąca nawet kilkanaście, zatem dla nich bardzo korzystne. Nowiutkie i nie zniszczone książki (co bywa zmorą księgarni stacjonarnych), bezpiecznie zapakowane, zostaną nam dostarczone pod same drzwi. A jeżeli z jakiegokolwiek powodu książka nie spełniłaby oczekiwań, można ją po prostu zwrócić.

Jak wybrać odpowiednią polisę na życie?

0

Dobra polisa na życie to sposób na finansowe zabezpieczenie osób uposażonych lub samego ubezpieczonego w razie zaistnienia nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń losowych – wypadku, trwałego inwalidztwa, ciężkiej choroby lub śmierci. Pieniądze uzyskane z ubezpieczenia często pozwalają na częściową lub całkowitą spłatę zaciągniętych zobowiązań. Często jednak osoby chcące wykupić ubezpieczenie stają przed ogromnym dylematem – jak dopasować polisę na życie?

Wiek emerytalny

0

Zgodnie z deklaracjami Rządu, od 1 października 2017 r. został przywrócony wiek emerytalny obowiązujący dotychczas, czyli 60 lat dla kobiet oraz 65 lat dla mężczyzn. Wiek 67 lat pracy pozwalający na uzyskanie uprawnień emerytalnych stanowił dla większości społeczeństwa zbyt duże obciążenie.

Niezbędne skrzynki plastikowe

0

W codziennym życiu stykamy się z nimi niemal wszędzie, nie zdając sobie z tego sprawy. Skrzynki plastikowe – bo o nich mowa – mają wiele zastosowań i są nieodzownym narzędziem nie tylko w przemyśle spożywczym.

ZOBACZ TEŻ